KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424047
nr 1442 4047
signerad Charlie, fiskar. Olja på duk, 27x40, yttermått inklusive ram: 35x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:39:39
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)